ÚTERNÍ GLOSY 1.03.2016

Miroslava Macka
Zálohované výživné = nedobrovolná platba hlupanám, které si dobrovolně pořídily dítě s mizerou.

Dáš-li každý den někomu rybu, kterou jsi předtím jinému ukradl, záhy se z něj stane celoživotní volič socialistů.

Ministr dopravy Ťok chce na silnice vrátit kázeň. Lepší by bylo, kdyby tam vrátil asfalt…

Velká skupina odpůrců nového maďarského zákona, který umožňuje za jistých okolností beztrestně zastřelit lupiče, namítá, že v extrémním případě by bylo možné zastřelit také člověka, který by si jen zkracoval přes cizí zahradu cestu a shodou náhod měl v ruce předmět připomínající zbraň.
Ano, obvyklí zkracovatelé cesty přelezou zeď nebo plot s předmětem připomínajícím zbraň v ruce, a pak si to zkracují přes váš obývák…Svatá prostoto!

Tomáš Zdechovský:
Tak takto se v Česku šetří. Máme jeden z nejlepších systémů záchranky na světě s nezkušenějšími piloty a my začneme přemýšlet o tom, jak "ušetřit" a dát to policii a armádě, které už dnes provozují "záchranku" dráž a navíc s výrazně horším vybavením. Copak má armáda a policie dělat záchranku? A to nemluvím o tom, že se nikdo nezabývá tím, že oba subjekty nesplňují přísné evropské předpisy pro létání záchranky. Pokud česká vláda ustoupí tlaku svého místopředsedy a ministra financí Andreje Babiše, stát bude muset na leteckou záchrannou službu vynaložit dvaapůlkrát více peněz než dnes, namísto 3,1 miliardy zaplatí 8 miliard.

Václav Klaus mladší:
Inkluze ve školství je stejná demence jako zrušit novorozencům inkubátory.