ÚTERNÍ GLOSY 14.04.2020

Miroslava Macka
Mstivý, nenávistný a sprostý hulvát ve funkci prezidenta mluví o porozumění, solidaritě a sounáležitosti. Úplně předoucí pussycat…

Kadeřnice a drobné provozovny nesmějí otevřít, OBI a další supermarkety jsou narvány…vítejte ve světě české logiky…

První seriózní studie z Porýní Vestfálska konstatuje:
15% lidí je vůči koronaviru zcela imunní. Smrtnost je 0,37%. Tak si to spočítejte, a pak se zamyslete, kolik zla, neštěstí a zmařených lidských životů přinesou v konečném účtování všechny ta chaotická opatření, kterých jsme svědci.
Mimochodem, od počátku roku, koronavirus, nekoronavirus, u nás zemřelo bez paniky přes 30.000 lidí, z nichž 143 bylo současně nakaženo koronavirem.

"Chce to postupné promořování. Tedy otevírat postupně další obchody, poté školy ..."
"Jsem zásadně proti. Chce to postupně imunizovat. Tedy otevírat postupně další obchody, poté školy ..."
"V žádném případě! Chce to postupně snižovat vnímavost vůči viru. Tedy otevírat postupně další obchody, poté školy ..."
"Říkám kategoricky a zcela jednoznačně ne! Žádné experimenty a ohrožení občanů! Žádné snižování vnímavosti, imunizace či dokonce promořování! Chce to jen otevřít postupně další obchody, poté školy ..."

Slovenský krizový štáb v čele s premiérem Igorem Matovičem na zasedání v Krompaších rozhodl o karanténním uzavření pěti romských osad.
Podle Matoviče je na relativně malém území velmi mnoho lidí pozitivně testovaných na koronavirus. Přesná čísla ovšem odmítl uvést, „aby se nepodněcovaly vášně“.
Správně! Zatloukat, zatloukat, zatloukat…