PONDĚLNÍ GLOSY 2.11.2020

Miroslava Macka
Až o 40 procent více lidí zaznamenaly v sobotu, ale už i v pátek tuzemské supermarkety. Potvrdila se tak předpověď asociací i obchodníků, že uzavření prodejen v neděli zvýší koncentraci lidí v ostatní dny.
Tolik zpráva. Potvrdila se ovšem hlavně totální nekompetentnost „expertů“ a vlády, dodávám.

20. října 2020 - výňatek z rozhovoru s biologem Flegrem:
Mrazáky v ulicích podle něj opravdu budou, jen je otázka, jestli už za 10 dní, nebo za dva týdny. Stejně tak dojde i k tvrdému lockdownu. Pokud ho nenařídí vláda, přijde samovolně, ovšem s daleko horšími dopady. Lidé by měli být připraveni vzdát se některých svých práv.
Deset dnů uběhlo, zítra to budou dva týdny. U vás v ulici je též spousta mrazáků s mrtvolami?

Opsáno z facebooku:
Kdo schválil důchodcům 5000 Kč bonus: ANO, ČSSD, KSČM, SPD, ostatní opozičníci byly totálně proti, nechali by důchodce umřít.
Dodávám:
Netušil jsem, že ti poslanci jmenovaných stran mají tolik peněz. Ale možná si někde vypůjčili a vrátí je, až nám je ukradnou z kapes…

Revoluční krok v boji s virem. V Kanadě se bude hrát hokej bez bodyčeků.
Tak schválně, je to pravda nebo fake news?

„Ano, podepsal jsem petici (proti Babišovi) jako svobodný občan, protože se mi nelíbí, kam země směřuje. Nejsem politik a nikdy jsem jím být nechtěl, dostal jsem v těžké situaci naší země nabídku, kterou by mi svědomí nedovolilo odmítnout,” pravil nový ministr zdravotnictví. Zřetelně nezná ústavu:
Komentář: Ministr Blatný je politik, tečka

Čtenář V. P. mi napsal:
Psychiatru Plzákovi je připisována rada "zatloukat, zatloukat, zatloukat". Nový ministr zdravotnictví Blatný ji pozměnil na "zatloukat, zatloukat, nezatloukat", když se napotřetí přeci jen přiznal k podpisu petice Milionu chvilek. Novináři se ho tedy budou muset ptát na všechno rovnou třikrát.

V pátečních glosách jsem publikoval nefunkční odkaz. Napravuji:
http://sciencedynamics.net/images/Review/ScienceDynamicsReview9_2020.pdf