ÚTERNÍ GLOSY 1.12.2020

Miroslava Macka
Některé zprávy doslova miluji. Kupříkladu následující:
Po sedmi letech se úsilí ministrů z ANO zhmotnilo v několika úsecích dálnic o délce do pěti kilometrů, případně „nová dálnice“ vznikla rekonstrukcí silnice první třídy.
Zkuste tipnout, kolik ministrů dopravy a dalších vládních činitelů by bylo za takový výsledek v posledních pěti letech popraveno v Číně.

Od ledna by se u nás mělo začít očkovat proti covidu. Nejprve prý zdravotníci. Nebylo by ovšem logičtější, aby se nejprve naočkovala vláda, Flegr a další, aby neonemocněli a mohli nadále vypouštět všelijaká moudra a nesmyslná nařízení?. Vždyť bez nich by se ten dnešní Kocourkov mohl zastavit!
Vakcíny budou ovšem určitě zcela bezpečné, a pokud byste snad přece jenom měli nějaké následky, výrobce vakcíny Vám zajisté bude kompenzovat případnou újmu na zdraví. Nebo snad ne? Být Vámi, tak si to zjistím!

Za říjen spáchalo sebevraždu více Japonců, než kolik jich zemřelo kvůli onemocnění koronavirem za celý rok 2020. Trend podle expertů souvisí s ekonomickými dopady epidemie nemoci covid-19, a to především na ženy.
Podle policejních údajů stoupl celkový počet sebevražd v říjnu na 2153. Kvůli onemocnění covid-19 v zemi od začátku roku zemřelo 2087 lidí, uvedlo místní ministerstvo zdravotnictví.
Už víte, o čem mluvím, když tvrdím, že dopady různých hysterických opatření budou mít horší následky, než samotný virus? A to je teprve začátek celého toho vyvolaného běsnění.


Určitě si poslechněte zajímavý monolog lékaře z praxe o jeho zkušenostech s covidem v nemocnici. Stačí kliknout!

Určitě si poslechněte!