PONDĚLNÍ GLOSY 26.07.2021

Miroslava Macka
Vzhledem k tomu, že vláda a ministerstvo zdravotnictví nerespektuje rozhodnutí soudů, nabízí se logické řešení: zrušit soudy.

Covidová hysterie nabírá zajímavý obrat: experti se začínají hádat mezi sebou, takže „jediná covidová pravda“ to má značně nahnuté…skutečná pravda ovšem vyjde najevo až tehdy, kdy již nebude nikoho zajímat (jako ostatně vždy v historii).

Lidé, kteří mají pro prodělání covidu hodnotu protilátek okolo 200 jednotek, by mohli být považováni za chráněné a nemuseli by se očkovat. Shodli se na tom epidemiolog a exministr zdravotnictví Roman Prymula s vakcinologem Jiřím Beranem na Prima CNN.
Tolik zpráva. Dodávám: Nemuseli by se očkovat nebo neměli by se očkovat? A proč zrovna 200 jednotek a ne 215 nebo 120? Opravdu máte k dispozici pro toto své tvrzení validní důkazy?

Zdeněk Lubenský na facebooku:
Pokrytectví našich sportovních funkcionářů, tradiční vyřizování si účtů nejrůznějších Janstů a spol. s ČOV, očekávaná, standardní míra negramotnosti většiny českých novinářů a údiv některých pozitivně testovaných sportovců provází kauzu po příjezdu části výpravy do Tokia. Absurdnost celý situace je vůbec nenapadne, jsou absolutně zdraví a ve vrcholný formě, nic jim není. Že jsou obětmi grandiózního komplotu, kterej se sportu nemohl vyhnout, většině nedochází. Novináři pro jistotu dál i po roce píšou o onemocněných covidem (!), řešej kdo v letadle měl, nebo neměl roušku, ale že před odletem se dlouhý hodiny sportovci pohybujou v těsným kontaktu bez roušek ( i uvnitř budovy letiště ve Kbelích / viz. obrázek ), stejně tak jako předtím na tréninku a i kdekoliv jinde vůbec neřešej. Sportovní funkcionáři ( spolu s novináři ) si našli obětního beránka v lékaři výpravy, kterej se dopustil smrtelnýho zločinu a nenaočkoval se experimentálním roztokem, za což ho teď budou vláčet v médiích jako odstrašující příklad někoho, kdo se nepodvolil nový politický doktríně. Všem těm, který teď lamentujou nad nespravedlností, zabejvaj se hledáním viníků na nepravým místě, je potřeba vzkázat, že neměli mlčet, když byla šance se vzepřít. Když v naivitě a strachu plnili a dodržovali sebevětší nesmysly nelegitimní český vlády. Teď už je pozdě, čeká je už jenom doživotní vakcinace a permanentní frustrace.