PÁTEČNÍ GLOSY 6.10.2023

Miroslava Macka
Al Jazeera:
Představitelé členských zemí EU doufají, že se jim podaří najít shodu na migrační a azylové politice předtím, než nastanou očekávaná volební vítězství pravicových stran, které jsou proti současné migrační politice EU.

CNN:
Nedostatek amerických peněz by se mohl stát během týdnů pro Kyjev problémem na bojišti, obávají se vysocí američtí představitelé.
Dodávám:
Stále ještě tvrdíte, že nejde o proxy válku USA s Ruskem, kdy Američané a jejich spojenci dodávají peníze a zbraně a Ukrajina životy mladých mužů? To se to válčí ze svých bezpečných pracoven, že ano?

Americký časopis The Nation:
Manželka ukrajinského prezidenta Zelenského Olena utratila během pobytu v New Yorku, kde její manžel požadoval v OSN další peníze, v klenotnictví Cartier přes milion dolarů za šperky. Její účet zveřejnila jedna ze zaměstnankyň obchodu, která byla následně propuštěna.

Jindřich Rajchl na Pravém prostoru:
Dostal se mi do rukou interní materiál odboru terorismu a extrémismu na ministerstvu vnitra, kde jsme označeni za bezpečnostní hrozbu pro ČR, protože prý prosazujeme následující témata:
Anticovid
Ekonomická a energetická krize (ceny energií a inflace)
Kritika podpory Ukrajiny
Musím říct, že zejména téma “Anticovid” mě opravdu pobavilo. Autor dokumentu, kterému se to trochu popletlo, měl patrně na mysli Antiwax, protože předpokládám, že Pro-covid tady není snad nikdo. I když u Gatese, Fauciho, Pfizeru a Moderny si nejsem tak úplně jistý.
Teď už si jen říkám, co se teprve stane, až zjistí, že jsme také:
PRO ochranu bezpečnosti našich občanů, a tedy proti masové migraci
PRO podporu tradiční rodiny, a tedy proti LGBTQ indoktrinaci našich dětí na základních a středních školách
PRO ochranu naší půdy, krajiny a životního prostředí, a tedy proti falešné ideologii zvané green deal
PRO návrat rovnosti občanů před zákonem, a tedy proti politickým procesům iniciovaným Rakušanovým KRITem
PRO snížení platů našich politiků a zvýšení důchodů
PRO řádné hospodaření s veřejnými penězi, a tedy proti systematickému rozkrádání našich společných financí a živení politických neziskovek
PRO mír, a tedy proti válečnému štvaní
To se patrně dostaneme někam na úroveň Usámy bin Ládina.
My však nepředstavujeme nebezpečí pro Českou republiku, my představujeme nebezpečí pro naši vládu a všechny ty svazáky, které Rakušan na těchto pochybných odborech ministerstva vnitra živí.